БАНК НАМАГАЄТЬСЯ ВІДІБРАТИ МАЙНО?

БАНК НАМАГАЄТЬСЯ ВІДІБРАТИ МАЙНО?

У всіх банківських спорах, більшість клієнтів хвилює питання, що у результаті може відбутися з його майном, яке знаходиться у заставі, а також з наявними майновими правами.

Юридична фірма “Мацко та Партнери” здійснює правовий аналіз та обирає необхідний спосіб захисту майна та майнових інтересів клієнта.

Найбільш розповсюдженими способами, якими користуються банки, фінансові установи та коллекторські кампанії, це:

  • позасудовий спосіб
  • судовий спосіб

Позасудовий спосіб може бути реалізований шляхом вчинення виконавчого напису нотаріуса на майно позичальника, при цьому може бути як рухоме (транспортні засоби), так і нерухоме (будинки, квартири і т. д.)

Юридична фірма “Мацко та Партнери” має успішний досвід оскарження виконавчих написів нотаріуса по багатьом банкам. Тому Ви можете розраховувати на професійний підхід у Вашому випадку.

Ще одним позасудовим способом, котрий найчастіше порушує інтереси позичальників, є підписання договорів на добровільний продаж майна, внаслідок чого, залишають немалий борг за позичальником, про який він дізнається вже з судового рішення.

Тому, якщо Ви вирішили урегулювати спір з банком, фінансовою установою або коллекторською компанією у добровільному (позасудовому) порядку, краще довірити цю справу професіоналам, які знають усі тонкощі даної категорії справ.

Особливу увагу слід також приділяти питанню судовому способу звернення стягнення, при якому банк намагається стати власником майна, котре знаходиться в заставі у фізичної особи.

В даному випадку банк звертається з позовною заявою в суд про стягнення предмета іпотеки у спосіб, закріплений Законом України “Про іпотеку”.

Це може бути стягнення предмету іпотеки шляхом визнання права власності, стягнення іпотеки шляхом продажу на публічних торгах і т. д.

Юридична фірма “Мацко і Партнери” прикладе максимум зусиль, щоб знайти слабкі місця у позовних вимогах банку, фінансової установи чи колекторської компанії. Варто звернути увагу в справі на кожну дрібницю від доказів предмету спору до відправника іпотечних вимог та їх повноважень. При дедальному дослідженні всіх обставин справи ми зможемо максимально реалізувати захист інтересів клієнта в даному спорі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *