ЧИ МОЖЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБІЙТИСЯ У СВОЇЙ РОБОТІ БЕЗ ЮРИСТА

ЧИ МОЖЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБІЙТИСЯ У СВОЇЙ РОБОТІ БЕЗ ЮРИСТА

Про роль кваліфікованого спеціаліста в будь-якій галузі діяльності багато говорити не доводиться, будь то господарська діяльність або будь-яка інша, котра потребує спеціальних познань.

Під час реалізації бізнес програм може виникати велика кількість питань, котрі нерозривно пов’язані з трудовим, податковим, господарським правом. Реалії нашого життя показують, що сьогодні почастішали неочікувані візити правоохоронців з обшуками та вилученням документації, звинувачення керівників у скоєнні посадових злочинів та багато іншого. Насправді перелік може зайняти не один аркуш. Саме в таких випадках бізнесу необхідна кваліфікована правова допомога спеціалістів, які будуть тверезо дивитися на ситуацію що відбувається та приймати зважені рішення.

Будь-яка робота крупного бізнесу не може нормально функціонувати без юридичного супроводження, перш за все це викликано тим, що в процесі роботи може виникати виробнича необхідність зміни установчих документів, яку зможе реалізувати спеціаліст, питання з припинення трудових відносин також не можуть бути вирішені правильно без участі юриста.

Юридична Фірма “Мацко та Партнери” вигравала трудові спори з крупними підприємствами, з тих підстав, що не був додержаний юридичний формалізм, що в результаті стало порушенням прав і інтересів працівників, які після судового розгляду справи поновлювалися в посаді.

Бізнес повинен розуміти, що якісне юридичне супроводження – це запорука спокою та економія активів. Кожен повинен займатися своєю справою, саме тому роботу юриста повинен виконувати спеціаліст даного профілю, а не бухгалтер, економіст або звичайний клерк.

Сьогодні ми можемо спостерігати, як стрімко розвиваються ринкові відносини, конкурентні компанії займаються агресивним бізнесом, який порушує права та інтереси малих компаній та середнього бізнесу.

Нам доводиться чути про рейдерські атаки як на малий так і крупний бізнес. Саме з метою недопущення таких атак експерти Юридичної Фірми “Мацко та Партнери” зможуть убезпечити Вас від цього.

Наші спеціалісти вивчать Ваші документи, договори, допоможуть Вам правильно розставити пріорітети співпраці з контрагентами, а також вкажуть на слабкі місця в Вашому бізнесі для запобігання можливого зловживання Вашими конкурентами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *