ЧИ ПОТРІБЕН АДВОКАТ ТА ЯК ЙОГО ОБРАТИ

ЧИ ПОТРІБЕН АДВОКАТ ТА ЯК ЙОГО ОБРАТИ

Юридична фірма “Мацко та Партнери” надає правову допомогу в сфері практики кримінального права.

ЮФ “Мацко та партнери” звертає увагу своїх клієнтів на те, що правоохоронні органи усіма способами намагаються схилити клієнтів у яких проводять слідчі дії до того, що участь адвоката не потрібна, або взагалі може зашкодити клієнтові.

Участь адвоката при проведенні слідчих дій співробітниками поліції, СБУ, ДФС є запорукою того, що кожна дрібниця, яка має значення для подальшого розгляду, буде помічена адвокатом та зафіксована в установленому порядку.

З будь-яких питань надання правової допомоги в сфері практики кримінального права та захисту Ви можете звернутися до нас заповнивши форму для зворотного зв’язку або зателефонувати в офіс ЮФ “Мацко та Партнери”. Наші експерти нададуть вам допомогу.

Згідно ст. 59 Конституції України закріплено, що кожному гарантується правова допомога и кожен має свободу в виборі Захисника.

Згідно цієї ж статі, в випадках визначених законом, правова допомога надається безкоштовно. Однак, вона має ряд нюансів, які в подальшому можуть негативно сказатися на самому клієнті. Слід відмітити, що безкоштовна правова допомога, надається адвокатами , яки визначаються відповідними координаційними центрами, яки в свою чергу підпорядковуються міністерству юстиції.

Більше того, державний апарат може впливати на адвокатів тим чи іншим способом, що в свою чергу може негативно відобразитися на самому клієнтові. Оскільки, слідство може впливати на адвоката, який замість захисту інтересів Клієнта стане проявляти лояльність слідчим.

Таким чином, якщо Ви усвідомили, що Вам потрібен адвокат, Ви повинні розуміти, що це повинна бути людина, якому ви зможете довірити абсолютно все, і ця людина не порушить адвокатської таємниці.

Варто пам’ятати про важливе, що при проведенні слідчих дій, будь то обшук, виїмка, затримання та інше, важливе значення має психологічний стан, а також ступінь психологічного тиску, якому піддається особа, що до якої проводяться слідчі дії.

В даній ситуації необхідний адвокат, оскільки психічний та психологічний стан Клієнта може спонукати його до дії необдуманих вчинків (підписання протоколів обшуку з грубими порушеннями).

Також слід запам’ятати, що необхідно відмовлятися від послуг адвоката, який пропонує ”вирішити” проблеми клієнта за певну грошову винагороду. По-перше, це є першим доказом відсутності професіоналізму та можливим шахрайством зі сторони людини, яка надає правову допомогу, по-друге, це є кримінальним правопорушенням та доказом того, що ця людина, буде виконувати вказівки правоохоронних органів. На жаль, в нашій державі масштаби корупції придбали небачених обсягів, і це стало ще одним способом заробляння грошей на проблемах клієнта.

Вірним вибором адвоката буде тоді, коли юридична фірма працює відкрито та готова до захисту інтересів клієнта не дивлячись на проблеми, які виникають на шляху, яка не боїться протистояти незаконним діям слідчих. Особливо важлива роль адвоката на стадії досудового слідства, у зв’язку з тим, що формується певна доказова база, яка потім буде в основі обвинувального акту. В випадку професійної роботи адвоката на стадії досудового слідства стає легше в суді “зруйнувати” справу, яку придумали наші органи досудового розслідування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *