DRAGER ALKOTEST 6810 НЕ МАЄ СЕРТИФІКАТУ

DRAGER ALKOTEST 6810 НЕ МАЄ СЕРТИФІКАТУ

Саме це підтвердив Департамент патрульної поліції в Одеській області згідно відповіді на адвокатський запит.

ЮФ «Мацко та Партнери» під час підготовки до розгляду апеляційної скарги на постанову Малиновського районного суду м. Одеси, якою було притягнуто до відповідальності громадянина України до адміністративної відповідальності у вигляді позбавлення права керування транспортним засобом строком на один рік та штрафу у розмірі 10 200.00 грн.

Враховуючи те, що під час складання протоколу про притягнення особи до адміністративної відповідальності передбаченої ст. 130 КУпАП співробітником патрульної поліції не було надано сертифікату на спеціальних технічний засіб  DRAGER ALKOTEST 6810 вказані відомості було витребувано із Департаменту патрульної поліції в Одеській області.

У відповідь на адвокатський запит була надана копія сертифікату відповідності засобів вимірювальної техніки затвердженому типу, дія якого сплинула 27 березня 2017 року.

Нагадаємо, що відповідно до вимог статей 251252 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, свідків, а також іншими документами.

Таким чином, результати застосування газоаналізатору DRAGER ALKOTEST 6810 для контролю вмісту алкоголю у видихуваному повітрі та протоколювання результатів виміру є недопустимим доказом в адміністративних справах в яких особа притягується до відповідальності в порядку ст. 130 КУпАП.

Нормативно правове обґрунтування визнання такого доказу недопустимим було описано тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *