НАЙБІЛЬШ ЧАСТІ СПОРИ З ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

НАЙБІЛЬШ ЧАСТІ СПОРИ З ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

Органи державної влади міського рівня майже завжди забувають своє призначення і замість державного регулювання сприянню розвитку маленького та середнього бізнесу вчиняють дії направлені на вирішення особистих потреб.

Чому це питання актуальне для малого та середнього бізнесу? Тому що в великих містах, а особливо якщо місто має статус курортного, органи міської влади намагаються усіляким способом «заробити» на найбільш розповсюдженій формі малого та середнього бізнесу – на підприємцях.

Багатьом підприємців знайомо, наскільки важко отримати будь-який дозвіл на ведення господарської діяльності, а також багато хто з них мав справу з візитами посадових осіб різних служб, після отримання усіє дозвільної документації.

Розглянемо ситуацію, коли ви ведете господарську діяльність, при цьому, вся, здавалось б, необхідна дозвільна документація оформлена належним чином, хто з органів державної влади може до Вас завітати:

  • дільничий (статус залишився в минулому – звички ні);
  • співробітники служб від водоканалу до пожежників;
  • управління споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради;
  • управління реклами Одеської міської ради, які рекламу бачать у всьому, навіть в графіку роботи вашого закладу;
  • КП «Міськзелентрест», які своїм поглядом на дерево встановлять, що його необхідно зпилити ;
  • інспектори державної фіскальної служби які організовують перевірку за видуманими докладними записками;
  • органи митниці, які зазвичай навідуються до СТО, з метою знайти нерозмитнений авто.

На справді, перелік посадових осіб та органів державної влади можно перераховувати ще довго, при цьому усі будуть намагатися своїми діями заставити Вас вирішити питання по за судовому порядку, але остаточне рішення залишиться за вами. Або ви знайдете в собі сили їм противостояти та доведете, що вони порушують ваші права та законні інтереси, або Ви для них будете джерелом постійної данини.

Вибір способу захисту завжди за Вами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *