ПЕРШІ ОЗНАКИ ТОГО, ЩО ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ ВАМИ ЗАЦІКАВИЛИСЬ

ПЕРШІ ОЗНАКИ ТОГО, ЩО ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ ВАМИ ЗАЦІКАВИЛИСЬ

Сьогодні під приводом боротьби з корупцією наші правоохоронні органи проявляють інтерес до бізнесу, причому як до великих корпорацій, так і до представників малого бізнесу.

Представники бізнесу, в наші дні, стали більш прагматично дивитися в майбутнє та завчасно намагаються користуватися послугами юридичних фірм.

Найголовніше питання в тому, що невже ж правоохоронні органи, з’являються на обшук, виїмки та інші слідчі дії і нічого заздалегідь не вказує на це?

Безсумнівно, існують певні ознаки того, що правоохоронні органі проявляють певний інтерес до Вас або до Вашого бізнесу.

Перша ознака такого інтересу може полягати у відповідному запиті від органу досудового слідства. В ньому може не міститися інформація, що досудове слідство ведеться відносно Вас або керівників Вашого підприємства. Як правило, в них орган досудового слідства, може посилатися на номер кримінального провадження, який не розкриває жодної інформації для Вас.

Також збором інформації можуть займатися для органа досудового слідства і їх негласні співробітники, як правило, це люди, які за певними обставинами попали в залежність від них.

Також, слід враховувати і транспортні засоби, які часто знаходяться біля Вашого офісу або дому, при цьому в ньому завжди знаходиться одна або дві людини.

Ці ознаки не обов’язково можуть вказувати на те, що до вас скоро прийдуть з обшуком в офіс або дому, але це перша ознака того, що ви мусите замислитися про необхідність правового захисту на випадок візиту органа досудового слідства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *