ПРАВО ВЛАСНОСТІ ТА СПАДКОВЕ ПРАВО

ПРАВО ВЛАСНОСТІ ТА СПАДКОВЕ ПРАВО

Практика цивільного права, є найбільш великою з усіх юридичних практик, у зв’язку з тим, що охоплює майже всі правовідносини, які виникають в нашому житті.

Найчастіше виникають спори пов’язані з майном та спадкові спори, спори з відшкодування шкоди та стягнення заборгованності.

Юридична Фірма “Мацко та Партнери” неодноразово звертала свою увагу бізнесу на погрози рейдерських атак в реаліях сьогоднішнього життя.

Але, такі ж атаки, але в менших обсягах можуть відчувати на собі звичайні громадяни, які, на жаль, є мішенню для деяких шахрайських схем.

Не так давно Юридична Фірма “Мацко та Партнери” захищала інтереси власника квартири одного з престижних районів міста, яку намагалися відібрати шахраї, використовую при цьому підроблені документи.

Про правову допомогу свого майна та майнових інтересів необхідно думати заздалегідь у звязку з тим, що це полегшитьвирішення питання в подальшому.

Сьогодні часто виникають спори відносно процедури спадщини, багато хто, маючи у власності майно, не приділяли належної уваги реєстрації в установленому законом порядку, що згодом стає однією з проблем при вступі у спадок.

З цими та багатьома іншими питаннями допоможуть Вам розібратися експерти Юридичної Фірми “Макто та Партнери”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *