ПРИНЦИП БАНКУ – ВІДІБРАТИ ЖИТЛО БУДЬ-ЯКИМ ШЛЯХОМ?

ПРИНЦИП БАНКУ – ВІДІБРАТИ ЖИТЛО БУДЬ-ЯКИМ ШЛЯХОМ?

Саме житло позичальників на сьогоднішній день знаходяться під найбільшим ударом з боку банку, не дивлячись на дію закону України «Про мораторій на стягнення мана громадян наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті».

У минулому банки так прагнули «надіти кредитне ярмо» на позичальників, що навіть брали у забезпечення кредитів те, що по закону не могло бути предметом забезпечення – застави.

БАНКИ ПОРУШУЮТЬ ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО МОРАТОРІЙ НА СТЯГНЕННЯ МАЙНА ГРОМАДЯН, НАДАННОГО ЯК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КРЕДИТІВ В ІНОЗЕМНІЙ ВАЛЮТІ»

Так трапилося і з клієнтом ЮФ «Мацко та Партнери», усім відомий Банк «Порто-Франко» видаючи кредит клієнту уклав у забезпечення виконання зобов’язань за кредитним договором – договір застави майнових прав. В даній ситуації Банк не зупинило те, що квартира, як готовий об’єкт нерухомого майна, не відноситься до категорії рухомого майна – майнових прав. Банк в цій ситуації навіть підписав договір застави із неповнолітнім співвласником цього майна.

Необхідно зазначати, що спершу суд ухвалив заочне рішення, яким позовні вимоги Банку були задоволені повністю, але перегляд заочного рішення дав Клієнту нові процесуальні можливості довести безпідставність вимог Банку в даному випадку.

Далі наводиться тек рішення суду, яким було відмовлено Банку в задоволенні позовних вимог

Якщо Вам потрібна кваліфікована юридична допомога звертайтеся за телефоном (048) 7000-771 або (096) 004-8-004

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *