ПРИПИНЕННЯ ПОРУКИ В КРЕДИТНИХ СПРАВАХ

ПРИПИНЕННЯ ПОРУКИ В КРЕДИТНИХ СПРАВАХ

Від кредитного свавілля банків, фінансових установ та коллекторських компаній постраждали не тільки позичальники, але й поручителі, котрі поставили підпис в договорі, не прочитав його.

Відповідно ч. 1 ст. 554 Цивілного кодексу України у випадку порушення боржником зобов’язань, забезпечених порукою, боржник та поручитель відповідають перед кредитором (банком чи іншою фінансовою установою) як солідарні боржники, якщо договором поруки на встановлена додаткова (субсидіарна) відповідальність поручителя.

Поручитель відповідає перед кредитором в тому ж обсязі, що і боржник, включаючи оплату основного боргу, відсотків, неустойки, відшкодування шкоди, якщо інше не встановлено договором поруки.

Юридична Фірма “Мацко та Партнери” проведе повний аналіз та визначить спосіб захисту майна поручителя та майнових інтересів поручителя. Наші експерти, проаналізував судову справу зроблять висновок про можливість та способі припинення договору поруки.

В практиці Юридичної Фірми “Мацко та Партнери” були випадки, коли фірма вигравала справу про припинення договору поруки по судовим рішенням, винесеними судами ще в 2010 та 2011 роках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *