ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ, ОТРИМАВШИ ЗАПИТ ВІД ПРАВООХОРОНЦІВ

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ, ОТРИМАВШИ ЗАПИТ ВІД ПРАВООХОРОНЦІВ

Як було наголошено у попередніх публікаціях, першою ознакою того, що правоохоронні органи проявляють певний інтерес до вас або до вашого бізнесу, має вираження у певних запитах з вимогами надати ту чи іншу інформацію.

Найважливіше, що необхідно запам’ятати в цій ситуації та на що завжди юристи ЮФ “Мацко та Партнери” звертають увагу це те, що ні в якому разі не варто поспішати з негайною відповіддю. Інколи, органи досудового слідства проявляють певний інтерес до клієнта або до його бізнесу і тоді в запиті вказують про необхідність негайного надання інформації та документів безпосередньо особі, яка вручає запит, як правило, це оперативний співробітник.

Чому не потрібно поспішати з відповіддю? В практиці ЮФ “Мацко та Партнери” був випадок, коли слідчій, зацікавлений в справі, знаходячись в офісі клієнта, наполягав на тому, що б йому надали всі документи по бухгалтерських проводкам, виписки з банківських рахунків, в той час, коли нами офіційно вже була отримана відповідь прокуратури Одеської області про закриття кримінального провадження стосовно клієнта через відсутність складу злочину.

Не варто відкривати ту інформацію, яка може викликати тільки велику зацікавленість у правоохоронних органів.

У випадку візиту співробітника органа досудового слідства або отримання запиту поштою, по-перше, що рекомендується зробити в цій ситуації – передати спеціалісту для вивчення законності вимог та підготовки відповідної відповіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *