СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАННОСТІ ТА СУПРОВІД ПРОЦЕДУРИ ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ

СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАННОСТІ ТА СУПРОВІД ПРОЦЕДУРИ ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ

Юридична Фірма “Мацко та Партнери” пропонує повний спектр послуг по стягненню будь-якого виду заборгованості та супроводження процедури виконання судових рішень.

Чому важлива робота професійної команди в процесі стягнення заборгованості? Тому що тільки професійний підхід та підготовка справи до судового процесу, зможе гарантувати Вам, що позов буде сформований правильно, розрахунки штрафних санкцій будуть відповідати вимогам, які передбачає закон, а вдповідач в цей час не зможе ухилитися від майбутнього невиконання судового рішення.

Розпочинаючи процедуру стягнення, Ви повинні знати, про наявність активів відповідача, це дозволить Вам правильно визначитися з способом забезпечення своїх позовних вимог у майбутньому.

Більш того, професійна команда юридичної фірми дозволить Вам заощадити час на отримання відповідних відомостей про майно відповідача та іншої інформації, яка може допомогти Вам виконати судове рішення.

Найбільшу проблему в процедурі стягнення заборгованності складає, як правило, не судовий розгляд, а виконання судових рішень, які винесені на користь клієнтів.

Якщо судове рішення не виконується боржником, то в такому випадку виконавчий документ повинен передаватися на примусове виконання в органи виконавчої служби.

Проблема виконання судових рішень через органи виконавчої служби полягає в тому, щ вони не поспішають виконувати роботу, яка покладена на них законом посилаючись на загруженість та інші проблеми, які в результаті відібражаються на майнових інтересах клієнтів.

Юридичний супровідпроцедури виконання судових рішень, дозволить:

  • Уникнути несвоєчасного реагування виконавчої служби на Ваші вимоги.
  • Дозволить процедуру стягнення виконати в найкоротший строк.
  • Виключить можливість затягування виконавцем процедури примусового виконання рішення, шляхом оскарження юридичною фірмою незаконних дій або бездіяльності державного виконавця.
  • Дасть можливість виконати судове рішення в найкоротший термін.

Таким чином, з метою своєчасного виконання судового рішення Ви повинні розуміти, що цю задача, повинні вирішувати команда професіоналів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *