СУД З БАНКОМ. ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

СУД З БАНКОМ. ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

Багатьох цікавить питання, чи варто звертатися в суд з позовом до банку, чи варто вдаватися до судового захисту, коли банк звернувся з позовом до суду до позичальника або поручителя? На це питання ми з великою впевненістю скажемо “ТАК”.

Необхідно пам’ятати, що кожна справа базується на доказах, які сторона використовує для доведення або спростування певних фактів та обставин по справі.

Більшість банківських спорів базуються на принципі, згідно якого, банк мало турбується про доказування фактів наведених в позовній заяві та сподівається на лояльність судової системи. Дійсно, сьогоднішня модель судової системи має багато мінусів, дуже часто ми позбавлені змагального процесу, але якщо ми будемо наполегливими та доказувати свою позицію, в підсумку ми сможемо добитися позитивного рішення.

Слід також відмітити, що кожна справа пов’язана з банком, є унікальною, тому ні в якому разі не можна застосовувати одну тактику до всіх справ. Кожна справа підлягає ретельному вивченню, з подальшим складанням правової позиції та визначенням стратегії.

Унікальність кожної справи полягає в тому, що воно пов’язано з людиною, яка має свою історію.

Юридична Фірма “Мацко та Партнери” звертає увагу на те, що без попереднього аналізу кредитного, депозитного договорів, а також доказів, які маються у клієнта, практично неможливо визначити правильний спосіб захисту інтересів. Саме тому для отримання відповіді, що робити з банком, ми будемо спроможні дати Вам відповідь тільки після копіткого вивчення ваших договорів.

Ще одне питання, яке хвилює більшість людей, чи варто взагалі вдаватися до послуг юристів чи юридичної компанії перед укладенням договору з банком чи іншою фінансовою установою?

Як показує наша практика, сучасне звернення за аналізом договору з банком чи финансовою установою дозволяє клієнту зберегти гроші, а саме головне – спокій.

Нажаль, ми можемо констатувати той факт, що на сьогодні у більшості наших громадян менталітет залишився незмінним, всі довіряють кредиторам та навіть не звертають уваги на текст договору, який в більшості випадків не читають та які, в подальшому, стають кредитним капканом для них.

Окрему увагу варто приділити питанню антиколлекторській діяльності, яка проводиться експертами Юридичної фірми “Мацко та Партнери”, наші експерти можуть надати Вам наступні послуги:

  • Як поводити себе з коллекторськими компаніями та коллекторами
  • Як реагувати на настирливі дзвонки коллекторів
  • Як убеспечити своє майно
  • Як захистити себе та свою сім’ю від нав’язливих коллекторів

Кожному, хто зіткнувся зі свавіллям банка, фінансової установи чи з коллекторською компанією та неналежною поведінкою колектора варто пам’ятати, що не можна отримати перемогу не розпочавши бій, наші експерти допоможуть Вам у виборі тактики боротьби з ними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *