ЯК ОСКАРЖИТИ НЕЗАКОННІ ДІЇ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ ТА ОРАГНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ЯК ОСКАРЖИТИ НЕЗАКОННІ ДІЇ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ ТА ОРАГНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Юридична Фірма «Мацко та Партнери» здійснює представництво інтересів клієнтів в адміністративних спорах з органами державної влади та державно-контролюючими органами.

Наші спеціалісти мають позитивну практику судових спорів з органами Державної Фіскальної Служби (ДФС), Одеської митниці ДФС, органами місцевого самоуправління, КП «Міськзелентрест», Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради, органами Державної виконавчої служби та іншими.

Команда ЮФ «Мацко та Партнери» допоможе Вам мінімізувати негативні наслідки спричинені діями органів державного контролю, всіляких державних служб, оскаржити незаконні дії або бездіяльність службових осіб органів державної влади, міського самоуправління, а також наглядово-контролюючих служб.

Якщо Ви зіткнулися з незаконними діями органів державної влади та з їх посадовими особами команда ЮФ «Мацко та Партнери» допоможе Вам захистити Ваші порушені права та досягти справедливості.

Юридична Фірма «Мацко та Партнери» може надати наступний комплекс послуг в галузі адміністративного права:

  • представництво інтересів клієнта при перевірці органів міського самоуправління, органів контролю та інших представників влади;
  • оскаржування незаконних дій або бездіяльності посадових осіб органів державної влади, органів контролю та інших;
  • оскаржування штрафів, приписів, постанов органів державної влади, міського самоуправління, органів контролю та інших;
  • правовий аналіз пакету документів пов`язаних з веденням господарської діяльності, а також супроводження процедури погодження та отримання дозвільної документації з метою здійснення господарської діяльності;
  • вирішення інших питань, які виникають в галузі адміністративного права

Найбільш частіше порушень прав та інтересів громадян, нажаль, відбувається у галузі державних правовідносин.

Кожен з нас в своєму житті мав справи з державними органами, а також з їх бездіяльністю. При цьому права громадян порушуються майже в усіх органах державної влади, будь-то органи виконавчої влади всіх рівнів та призначень, майже усюди можно зустріти байдужість до проблем та питань, з якими до них звертаються.

Сьогодні більшість держвних органів намагаються використати своє службове положення в особистих цілях. Якщо Ви підприємець, то до Вас обов`язкова навідується або КП «Міськзелентрест» з вимогою, а точніше пропонування спилу дерева, Управління споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради та багато інших незрозумілих комунальних служб різного роду управлінь, виключно з метою можливого збагачення за рахунок низьких правових знаннь наших громадян.

Багато хто намагається «вирішити» проблеми, котрі виникають з державними органами та органами державного контролю «по-старинці», але як правило цим Ви тільки підтверджуєте свою готовність сплачувати данину нахабним представникам органів державної влади.

Якщо Ви оскаржите їх дії у судовому порядку, Ви зможете домогтися позитивного рішення, тоді Ви надовго збудете про візити представників органів державної влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *