ЯК УБЕЗПЕЧИТИ СВОЄ МАЙНО

ЯК УБЕЗПЕЧИТИ СВОЄ МАЙНО

Багато з Вас, здійснюючи вчинки та дії, ніколи не думають про правові наслідки.

Ми можемо будувати плани, визначати грошові потоки та майже ніколи не замисюємося, що нас може чекати у недалекомц майбутньому.

Багато хто виступав поручителями в кредитних договорах та згодом випробували на собі всі негаразди виконавчого провадження, арешт майна, арешт рахунків, в деяких випадках розшук автівок та ішого транспорту.

Основною проблемою з якою доводиться зустрічатися юридичній фірмі на стадії захисту майна клієнта, це те, що самовпевненість клієнта ставала наслідком його майнових збитків. Неуважність, спеціальна термінологія, низька правова грамотність приводить до того, що клієнти припускаються помилок, які їм дуже багато коштують.

Вступаючи в ті чи інші відносини, люди часто звикли підписувати договора та документи, не читаючи їх. Звичайно ж друга сторона по договору розповість Вам все коротко та так, щоб не злякати Вас перед підписанням.

Одного разу в Юридичну Фірму “Мацко та Партнери” звернувся клієнт за допомогою вирішити конфліктну ситуацію, яка виникла з забудовником. Клієнт, інвестуючи велику суму грошових коштів, поставив підпис під документами, які не вивчив, та які поставили його у невигідне становище, а можливість повернення горшових коштів від забудовника стало проблемним питанням на рішення якого довелося витратити клієнту в рази більше, ніж якщо б він звернувся за правовою експертизою договору та скористався послугами спеціаліста.

Перш ніж укладати будь-який договір купівлі-продажу, займу чи інше зобов’язання, Вам необхідно пам’ятати наступне:

  • Перш ніж підписати договір, оформити займ або поручительство зверніться к профільному спеціалісту для роз’яснення умов договору та їх наслідків.
  • Будь-які договірні відносини базуються не тільки на правах, але й на обов’язках, особливо якщо це пов’язано з розділом штрафних санкцій.
  • Будь-який поставлений підпис в документі, може стати злим жартом, якщо Ви достовірно не знаєте, що Ви підписуєте та на яких умовах.
  • Починаючи будь-які договірні відносини, подумайте, як можно перестрахуватися та убезпечити своє майно. Профільні спеціалісти Юридичної Фірми “Мацко та партнери” допоможуть Вам з вибором.

Наше життя дуже різноманітне, різні і люди, з якими Ви кожень день зустрічаєтесь, різноманітні і характери та побажання людей. Нажаль сьогодні ми все частіше зустрічаємося з проблемою безпечності, яка приводить до великих збитків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *