ЗАХИСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

ЗАХИСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Результати інтелектуальної, творчої діяльності захищаються правом інтелектуальної власності. Вони стають об’єктами правової охорони при умові їх відповідності вимогам закону. Це найбільш цінне надбання суспільства і тому воно потребує відповідного надійного та ефективного захисту з боку держави. Суб’єкт права інтелектуальної власності у випадку його порушення може звернутися до суду за захистом.

Суд в такому випадку може прийняти рішення:

  • Про негайне використання заходів для протидії порушення права інтелектуальної власності та зберіганню відповідних доказів
  • Зупинки пропуску через митний кордон України товарів, імпорт або експорт которих здійснюється з порушенням права інтелектуальної власності.
  • Вилучення з цивільного обороту матеріалів та коштів, виготовлених або введених в цивільний обіг з порушенням права інтелектуальної власності.
  • Вилучення з цивільного обігу матеріалів та коштів, які використовуються переважно для виготовлення товарів з порушенням права інтелектуальної власності.
  • Використання одноразового грошового стягнення замість відшодування шкоди за неправомірне використання об’єкту права інтелектуальної власності. Розмір стягнення визначаеться у відповідності до закону с урахуванням вини та інших обставин, які мають істотне значення.
  • Оприлюдненняв засобах масової інформації відомостей про порушення права інтелектуальної власності та зміст судового рішення про таке порушення.

Як ми бачимо, повноваження суду в частині захисту прав інтелектуальної власності достатньо широкі, тому Ви можете буди впевнені, що Ваші права в цій частині будуть захищені.

Юридична фірма ”Мацко та Партнери” надасть повний комплекс рішень в частині захисту права інтелектуальної власності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *