ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ В СУДІ

ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ В СУДІ

Самим ефективним способом боротьби з беззаконністю з боку посадових осіб органів державної влади та органів державного контролю є оскарження незаконних дій або бездіяльності суб’єкту владних повноважень у суді.

В практиці Юридичної фірми «Мацко та Партнери» були випадки, коли наші спеціалісти домагались захисту інтересів клієнта шляхом досудової роботи – переговори та листування.

Але, в більшость випадків, інтереси клієнтів доводилось захищати в судовому порядку, який показав свою єфективність. При виборі такого способу захисту інтересів малого та середнього бізнесу, посадові особи в майбутньому будуть уникати візитів до Вас з назойливими вимогами, оскільки будуть розуміти, в якій формі Ви будете вести з ними діалог.

У сфері адміністративних правовідносин правильно обирати підсудність розгляду конкретного спору. В окремих категоріях спору це буде підсудність судов загальної юрисдикції, а в деяких категоріях це буде підсудність адміністративного суду.

Формулюючи позовні вимоги, Ви повинні розуміти, що саме ви бажаєте визнати в діях органу державної влади (дію або бездіяльність) та їх посадових осіб. Зазначені вимоги повинні бути сформульовані виключно в рамках передбачених Кодексом адміністративного судочинства України.

Також слід пам`ятати про строки оскарження дій або бездіяльності субєкта владних повноважень. В одному випадку строк такого оскарження може складати 10 днів в іншому 6 місяців.

Юридична Фірма «Мацко та Партнери» нададуть відповідь на усі питання, які виникають у Вас в галузі адміністративного права та в відносинах з органами державної влади та контролю і обере найбільш оптимальний спосіб для вирішення Вашої проблеми.

Дуже важливо захистити громадянина від незаконних дій держави, оскільки держава у більшості випадків порушує права громадянина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *