ЗАХИСТ МАЙНОВИХ ІНТЕРЕСІВ В СУДІ

ЗАХИСТ МАЙНОВИХ ІНТЕРЕСІВ В СУДІ

Люди все частіше стали захищати свої права в судовому порядку, Перш за все, це пов‘язано з тим, що сьогодні це єдиний спосіб відновити порушене право. В даному розділі ми не будемо розглядати тему фактичного виконання судових рішень. Вона буде розглянута в наступному розділі.

Багато хто скептично відноситься до судового захисту своїх прав, але на сьогодняшний день це є найбільш ефективним способом домогтися справедливості. Даний спосіб захисту свого права буде ще більш ефективним, якщо ви звернетесь за допомогою до професіоналів.

Юридична Фірма “Мацко та Партнери” може надати Вам наступні послуги:

  • Захист інтересів в суді, в незалежності від внстанції та стадії судового розгляду.
  • Захист майна та майнових інтересів.
  • Захист права власності.
  • Стягнення заборгованності та антиколлекторська діяльнсть.
  • Визнання прва власності та оспарювання права на власність третіх осіб.
  • Усунення перешкод у використанні майна та інше.

Саме професійна команда юридичної фірми, її досвід дозволить максимально захистити Ваші інтереси в суді. Сьогодні можно зустріти в судових засіданнях представників, які захищають інтереси клієнтів за довіреністю, але такий захист має багато недоліків, ось деякі з них:

  • Відсутність інструментів та ресурсів, які дозволять максимально швидко зібрати всю необхідну інформацію про іншу сторону. Сюди можна віднести отримання відповідних відомостей про майно з метою забезпечення позову шляхом накладання арешту.
  • Багато представників, які представляють в суді клієнта за довіреністю, як правило, не мають професійної команди, що відібражається на строках виконання поставлених задач клієнта.
  • Багато представники, які представляють в суді клієнта за довіреністю, не мають юридичної освіти, що згодом не дозволяяє в повній мірі зрозуміти суть норми права, яка регулює ті чи інші правовідносини, ускладнюючи можливість побачити перспективи справи, сможе призвести до неправильного вирішення поставленої задачі.

Сьогодні в нашій державі госто стоїть питання, що представництво інтересів в судах незабаром може здійснюватися виключно через адвокатів.

Це правильно! Коли ви хворієте, ви навряд чи довірете своє життя та здоров’я лікарям, які не мають відповідного диплома та фаху. Коли ви навчаєте свою дитину, цей процес ви навряд чи довірете непрофесіоналу, а будете шукати кваліфікованого викладача з досвідом та відповідною квалфіфкацією.

Захищаючи в суді свої інтереси, треба пам’ятати про те, що якісний захист завжди більш вигідний ніж тисячі порад знайомих, які про юриспруденцію мало що знають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *