Арешт майна за клопотанням слідчого

Арешт майна за клопотанням слідчого

Чи завжди слідчі дотримуються вимог закону при вчиненні дій процесуального характеру? Звісно ні, а нажаль…

Останнім часом ми стаємо свідками того, як представники правоохоронних органів порушують вимоги закону, а навіщо його їм дотримувати? Відсоток дій, які оскаржуються досить малий, а відтак це першою умовою порушення вимог закону з боку слідчих та інших посадових осіб державних органів влади.

Мова піде про ТОВ «Промтоварний ринок», більше відомий як сьомий кілометр. Уявіть, до особи, яка здійснює підприємницьку діяльність, «навідуються» люди у формі міліції, звинувачують у вчиненні злочину та вилучають товар.

Але цей випадок відрізняється тим, що на умовляння міліції підприємець не пішов, а вирішив  йти до суду, як виявилося недаремно.

Клієнта ЮФ «Мацко та Партнери» звинуватили в скоєні злочину, відповідальність за який передбачена ст. 229 Кримінального кодексу України, тобто в незаконному використанні знаку для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару.

При цьому слідчі так поспішали, що навіть не зазначили, в якому ж розмірі заподіяна шкода та чи заподіяна вона взагалі.

Слідчому, в задоволені клопотання про арешт було відмовлено, а прокурор, який в судовому засіданні підтримував зазначене клопотання, навіть не дочекавшись проголошення прийнятого рішення слідчого судді, швидко залишив зал судового засідання.

На мою думку, якщо кожна сторона судового процесу буде вимагати сурового дотримання вимог закону, тільки таким чином ми зможемо змінити систему пост радянського інквізиційного судового процесу.

Надалі наводиться текст вказаної ухвали слідчого судді:

Керуючий партнер ЮФ “Мацко та Партнери” 

Володимир Мацко

1 коментар

  1. Дії ПРОКУРОРА через адмін суд визнати незаконними та через 56 Конституції – стягнути моралку !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *