Держава турбується про позичальників

Держава турбується про позичальників

Сьогодні багато розмов про необхідність реформування банківської системи, прийняття спеціального законодавства для врегулювання валютних кредитів тощо. Але, це все непотрібно Якщо буде діяти судова система, яка буде вирішувати цивільний спір за вимогами цивільного процесуального законодавства, а не за вимогою власників фін. установ.

Нехтування нормою права під час судового розгляду , нерівність сторін у процесі – ось це головна проблема судовою влади, а також проблема валютних кредитів.

Зробіть нормальну судову систему та забезпечте рівність сторін, змагальність і не потрібно буде приймати спеціальне законодавство, яке регулює валютні кредити, оскільки в такому разі в суді можна буде довести, що валюти взагалі не було, в більшості договорів.

Сьогодні апеляційні суди скасовують законні рішення суду першої інстанції, якими відмовлено в задоволені позову банку лише з тих підстав, що не можна відмовити в позові банку, а всі твої доводи про необґрунтованість вимог, відсутність доказів в розумінні ст. ст. 57-59 ЦПК України у них є один аргумент: «То таке!»

Забезпечити дійсну реалізацію принципу змагальності сторін, належності та допустимості доказів в судовому процесі  і тоді можна буде побачити, як зміниться положення людей, яким держава наділа ярмо псевдо валютних кредитів.

Володимир Мацко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *