Ще одна перемога в суді

Ще одна перемога в суді

Найвища радість у судових справах досягається тоді, коли навіть в нашій, складній, судовій системі вдається здобути перемоги для Клієнта, права якого були порушені  

Сьогодні за участю ЮФ «Мацко та Партнери» була скасована постанова Біляївського районного суду Одеської області на підставі якої громадянина було незаконно притягнуто до адміністративної відповідальності за фактом вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Вчинення насилля у сім’ї».

Було встановлено, що суд першої інстанції прийняв рішення без єдиного належного доказу, який би вказував на подію, працівниками міліції було складено протокол без єдиного належного доказу тощо.

Таким чином, можна зробити висновок, що нажаль, суди сьогодні продовжують, у своєї більшості, виконувати роль інквізиційного органу, який ухвалює рішення на підставі матеріалів складених працівниками міліції, які не підтверджують жодного факту, який вказує на правопорушення, тим самим переслідуючи єдину мету – досягти найбільшого показника по кількості справ направлених до суду.

Єдиним залишається те, що формуючи матеріали адміністративної справи, вони допускають грубі порушення прав людини, які нажаль не завжди можуть бути поновлені судом.

Керуючий партнер ЮФ «Мацко та Партнери»

В.В. Мацко 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *