ВССУ підтвердив нашу перемогу над Банком

ВССУ підтвердив нашу перемогу над Банком

Гарна новина залишається гарною навіть коли приходить із запізненням. Тим паче, якщо ця новина про перемогу над Банком надійшла від ВССУ, що є підтвердженням правової позиції, яка втілювалася у життя не одне судове засідання

В попередніх новинах висвітлювалася справа про визнання виконавчого напису нотаріусу таким, що не підлягає виконанню з ПАТ «ПУМБ» та нотаріусом Донецького міського нотаріального округу Бадахова Ю.Н. (номер провадження 22-ц/785/5379/13).

Основою позицією, на яку ми опиралися під час оскарження вказаного нотаріального напису було те, що сума заявлена в іпотечній вимозі відрізнялася від суми у вчиненому нотаріальному написі, що свідчить про спір, а тому звернення стягнення можливо лише в судовому (позовному) порядку.

Нагадаємо, що відповідно до ст. ст. 34, 87, 88 закону України «Про нотаріат» передбачено, що нотаріус вчиняє виконавчий напис за умови, що наявність безспірної заборгованості або іншої відповідальності боржника підтверджується документами, передбаченими постановою Кабінету Міністрів України №1172 від 1999р.

Попередні публікації за даною темою:

1. Рішення суду першої інстанції по даній справі

2. Ухвала апеляційного суду Одеської області

Бажаю усім успіху!

Володимир Мацко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *