Зловживання контролюючих органів – вихід є!

Зловживання контролюючих органів – вихід є!

Початок літнього сезону для багатьох сфер бізнесу може стати перевіркою на витриманість бюрократичній системі та свавіллю її представників

Юридична фірма «Мацко та Партнери» застерігає малий та середній бізнес, про те що з настанням літнього сезону можливі зловживання з боку контролюючих органів, особливо органів здійснюючих нагляд у сфері торгівлі.

Так, до ЮФ «Мацко та Партнери» надійшло звернення від одного з рестораторів м. Одеси, щодо постійних «візитів» з боку різноманітних контролюючих органів, в тому числі і управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської Ради, які шляхом незаконними приписами намагаються здійснити тиск на суб’єкта господарювання.

Нагадуємо, що відповідно до частини 2 ст. 19 Конституції України закріплено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Наразі, готуються відповідні запити та позов щодо визнання протиправними дій співробітників Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської Ради. Найближчим часом, усі матеріали щодо вирішення цього питання будуть викладені на сайті. Також готуються відповідні рекомендації та практичні поради, які можуть стати в нагоді під час аналогічних візитів контролюючих органів з метою запобігання можливого тиску на галузь ресторанного бізнесу в скрутні часи, а також під час сезонної роботи цієї сфери в курортних зонах.

Лише суворе дотримання норми права може здійснити реформування правової системи, яка повинна не тільки регулювати правовідносини, а також слугувати захистом від зловживання з боку державних органів.

 

Керуючий партнер ЮФ «Мацко та Партнери»

Володимир Мацко

2 коментарі

  1. Такие визиты нельзя оставлять безнаказанными !!!!

    1. Author

      Именно этим мы сейчас занимаемся! О ходе рассмотрения дела будет изложено в будущих публикациях

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *