Демократичним шляхом до міліцейської держави

Демократичним шляхом до міліцейської держави

Сьогодні ми стаємо свідками того, що наша держава починає повторювати помилки минулої влади, держава перестає поважати права громадян

Саме додержання прав громадян визначає рівень демократії у суспільстві. При цьому не важлива галузева сфера застосування цих прав, будь-то цивільні правовідносини, адміністративні або кримінальні.

Відповідно до ч. 1 ст. 6 Конвенції «Про захист прав людини та основоположних свобод» зазначено, Кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов’язків цивільного характеру або встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення.

Однією із засад кримінального провадження закріплених в ч. 1 ст. 7 Кримінального процесуального кодексу України  є додержання розумних строків.

Але чи завжди органом досудового слідства додержується цей принцип кримінального провадження? Чи завжди прокуратура зацікавлена у неупередженому розгляді справи? Як практика показує прокуратура лише зацікавлена у виконанні інквізиційного замовлення….

У вересні 2013 року до Приморського районного суду м. Одеси надійшов обвинувальний акт, щодо обвинувачення нашого клієнта у кримінальних правопорушеннях, які Він не вчиняв! Чому? Тому що вже тричі обвинувальний акт був повернений до органу досудового слідства з підстав невідповідності його вимогам кримінального процесуального кодексу України.

Жодного разу до судового засідання не з’явилися потерпілі, які виконували усе під диктовку УБОЗівців….

Складається таке враження, що державне обвинувачення в особі Прокуратури Одеської області не зацікавлене в розгляді цієї справи, оскільки стануть очевидні для багатьох численні порушення органу досудового слідства……

Вже листопад 2015 рік, наразі Приморський районний суд м. Одеси отримав вчетверте нібито виправлений обвинувальний акт, який повинен розглядатися у підготовчому судовому засіданні. Але ті порушення та невідповідності в ньому дає змогу констатувати про те, що обвинувальний акт в такому вигляді розглядатися не буде.

Ми змінили систему? Думаю, що ми змінили обличчя, а система залишилася незмінна……

Как прокуратура Одесской области дело “рисовало”

В подальшому буде опубліковане продовження цього процесу, процесу порушення прав громадянина.

Керуючий партнер ЮФ “Мацко та Партнери” 

Володимир Мацко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *