Як бабця заповіт змінила на кота

Як бабця заповіт змінила на кота

На багатьох ресурсах соц. мереж фігурує новина останніх днів, а саме білборд – “Взнала, що внук голосував за “Регіони”, переписала хату на кота”
Звичайно, зазначений білборд знайшов одобрення багатьох користувачів соц. мереж, моє також. Але слід наголосити, що бабця помилилася, та виклала неправдиву інформацію, яка може ввести багатьох її знайомих в оману. Тепер, нотаріуси можуть очікувати, що деякі бабусі будуть звертатися до них з метою складання заповіту або договору дарування на свою домашнью худобу, якщо дізнаються, що їхні майбутні сподкоємці підримують діючу владу.
Навіть бабусь уже дістала діюча влада (це моє субєктивне, оціночне судження). Але, мова не проце.
Відповідно до глави 85 Цивільного кодексу України, зазначено, що заповідач може призначити своїми спадкоємцям одну або декілька фізичних осіб (ст. 1235 ЦК України). Якщо спадкування за законом, то тварини та домашня худоба теж не віднесана до жодної черги спадкоємців.Аналіз розділу правочину та розділу поняття договору діїчого Цивільного кодексу Украиїни теж дає нам зрозуміти, що тварина, у даному випадку кішка, не може бути стороную у цих правовідносинах. Немає у неє цивільної правоздатності та дієздатності.
Мабуть, бабуся переглянула багато західних фільмів де спадкоємцями нерідко бували коти та собаки.
Надія одна, що її онук до жовтня 2012 року приймє правильне рішення та віддасть свій голос тим політикам, які не доведуть бабцю до такого стану, при якому все віддала б, але б не ця влада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *