Незламність людини – перемога над системою

Незламність людини – перемога над системою

Ми сьогодні все частіше обговорюємо реформування міліції. Чи насправді воно відбувається?

Ця кримінальна справа була порушена більше ніж два роки тому. Обвинувальний акт направлений до суду у вересні 2013 року. Сьогодні вже кінець жовтня 2015 року, але справа не починалася слухатися у суді з тих підстав, що обвинувальний акт не відповідає вимогам кримінального процесуального кодексу України. Кількість порушень, які були допущені органом досудового розслідування просто вражає. Чомусь прокуратура Одеської області ігнорує вже третю ухвалу Приморського районного суду м. Одеси та не усуває ті недоліки, які в ній зазначені.

Ця справа морського офіцера, приклад мужності та незламності перед перевертнями в погонах, які обвинуватили людину без жодних доказів його вини. Аналіз доказової бази дає змогу зробити висновок про замовну кримінальну справу. Невтішним є те, що розумієш, що наша держава є по суті поліцейською державою, яка під тиском на судову систему може людину арештувати та звинуватити людину у скоєні злочину без жодного доказу.

Прямим доказом замовності справи є те, що вже третій рік поспіль прокуратура Одеської області не може розпочати навіть слухати справу, не може або не хоче, щоб усі численні порушення з їх боку не були розкриті у суді.

Третій рік вже людина ходить по судам та доводить свою невинуватість, вже змінився третій прокурор, а порушення по справі так і залишилися……..

Перевертні в погонах

Ми перебудовуємо систему? Думаю що уся перебудова сходиться лише до зміни назви інквізиційного органу….

Далі буде…

Керуючий партнер ЮФ «Мацко та Партнери»

В.В. Мацко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *