ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ МАЄ ПЕРЕВАГИ У СУДІ?

ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ МАЄ ПЕРЕВАГИ У СУДІ?

Кожному гарантується право на справедливий  суд, це регламентовано не тільки ст. 6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, ст. 2 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», а також іншими кодифікованими законами.

Відповідно до ч. 4 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України зазначено, що у разі неприбуття відповідача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин розгляд справи може не відкладатися і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів.

Але вказане положення Закону чомусь не стосується Одеської митниця, яка в порушення закону з метою затягування розгляду справи, де-кілька разів факсом особа від імені Одеської митниці надсилала до суду заяву про необхідність відкласти справу у зв’язку з тим, що вони в черговий раз не можуть ознайомитися з адміністративним позовом та надати відповідні заперечення.

Але, Одеська митниця мабуть користується особливим статусом оскільки їм в порушення закону суд відкладав справу по першій їхній забаганки.

Дивіться самі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *